Informace o cookies na této stránce
ABC dieta potřebuje Váš souhlas s využitím cookies ke shromažďování a analýze informací o návštěvnosti tohoto webu. Svůj souhlas udělíte kliknutím na tlačítko „OK“.
Nastavení OK
Souhlas můžete odmítnout zde.

Dáda a Felix: „S abcDietou jsme moc spokojeni!“

 

Prapůvodně jsem si krabičkovou abcDietu objednala, proto, že zkoušíme muzikál Sněhová královna každý den a potřebovala jsem mít já, dcera i syn pravidelný stravovací režim. U nás v naší branži, když jste tam celý den a zkoušíte, tak pak jíte párky a odbýváte se, tak to jsem nechtěla. Chtěla jsem si udržet váhu a říkala jsem si, že by nebylo marné ještě něco shodit. No a to byl ten důvod

 

Samozřejmě jsem člověk zvídaví, tak vím, že existuje krabičková abcDieta a taky spousta kolegyň a kolegů ji držela a moc si ji chválili. Takže když jsem potřebovala mít ten svůj pravidelný režim, tak jsem neváhala a rovnou jsem oslovila krabičkovou abcDietu.

 

Můj den s abcDietou probíhá tak, že bafnu tašku s abcDietou a běžím zkoušet Sněhovou královnu a tam se snažím dodržovat časové odstupy, které mají být a myslím, že mi spousta kolegů závidí, že mám tak dobrý jídlo.

 

Moje pocity s abcDietou jsou skvělé, protože jsem si to nastavila tak, že to není kvůli hubnutí, ale abych měla pravidelný režim. No a ono to funguje zároveň i s tím hubnutím, takže mi to dělá hrozně dobře. Občas stoupnu na váhu, a když vidím, že je další kilo dole, no tak jsem spokojená a doma jsou taky spokojeni, protože nejsem protivná. Dodává Dáda s úsměvem.

 

Krabičkovou abcDietu doporučuji například i svým kolegům, kteří jsou na tom časově jako já, jednak ušetří čas, budou jíst zdravě a pravidelně a to je na tom asi to nejdůležitější.

 

Krabičkové diety

ABC již vyzkoušeli:
Získejte přehled o slevách a akcích pořádaných ABC dietou:
E-mail:
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
KP3, s.r.o.
M.R.Štefánika 10
902 01 Pezinok
info@abcdieta.cz
BMI kalkulačka
Dotazy, změny jídelníčku nebo objednávky krabičkové diety můžete provést na telefonním čísle (po-pá od 8:00-16:00)
733
178
645
Dotazy, změny jídelníčku nebo objednávky krabičkové diety můžete provést na telefonním čísle (po-pá 8:00 - 16:00) 733
178
645
CZ EN DE
Přihlášení do klientské sekce
Přihlášení do klientské sekce
Připomenutí hesla
Lákavé snídaně, svačiny, obědy i večeře Perfektní chuť, kvalitní a svěží suroviny Pobočky máme v těchto městech České republiky