Informace o cookies na této stránce
ABC dieta potřebuje Váš souhlas s využitím cookies ke shromažďování a analýze informací o návštěvnosti tohoto webu. Svůj souhlas udělíte kliknutím na tlačítko „OK“.
Nastavení OK
Souhlas můžete odmítnout zde.

Články o hubnutí a dietě

Hlaste se do velké proměny za 110 000!

Totální proměna v hodnotě více než 100 000 korun může být vaše! Využijte jedinečné příležitosti a proměňte vaši image i postavu díky exkluzivní krabičkové dietě.
Celý článek

Hubnutí z krabiček

Řešíme správný poměr živin, stejně jako nabízíme alternativy energetického obsahu, zákazník má možnost modifikovat složení pokrmů.
Celý článek

Výživový poradce

Výživový poradce je vlastně váš osobní kouč v oblasti zdraví a výživy. Výživový poradce vám pomůže při zavádění nových stravovacích návyků jak po stránce technické ale i praktické. Začít nový stravovací režim nelze zvládnout za jeden jediný den, proto je vhodné mít někoho, kdo vám pomůže a podpoří. Výživový poradce celý proces změny usnadní a zaměří se na vaší konkrétní situaci.
Celý článek

Vyvážená strava

Vyvážená strava a způsob stravování je jedním z nejdůležitějších faktorů ovlivňujících naše zdraví. Mnoho lidí si ale neuvědomuje, že vztah mezi nemocí a nezdravou stravou je velmi těsný, někdy může časoví interval mezi vypuknutím nemoci a špatným stravováním zahrnovat i několik desítek let. Vyvážená strava je proto dobrým základem pro naše zdraví.
Celý článek

Zdravá výživa

Už Aristoteles tvrdil, že zdraví je nejdůležitější kvalita těla. I Hippokrates věděl, že všechny složky naší výživy mají vliv na naše tělo. V poslední době mnoho odborníků zkoumá vliv potravin na zdraví. O zdravé výživě toho ale víme mnoho a dokážeme rozlišit zdravé a nezdravé potraviny.
Celý článek

Dietní plán

Nejvhodnější je zařadit do dietního plánu ovoce a zeleninu. Není radno opomíjet ani mléčné výrobky a cereálie, které probudí váš mozek. Doporučené množství obilovin většina lidí nesní. Pokud je zhubnutí vaším snem budete muset začít ve vašem dietním plánu s cereáliemi. Důležitý je i správný pohyb, který by neměl chybět v žádném dietním plánu.
Celý článek

Redukční dieta

Redukční dieta je způsob, kterým lze za pomoci změny celkového životního stylu a úpravy jídelníčku dosáhnout úbytku váhy. Je potřeba mít, ale na paměti, že redukční diety jsou většinou krátkodobou záležitostí.
Celý článek

Dietní jídlo

Možná už delší dobu přemýšlíte nad tím jak zhubnout. Ale jak doma uvařit to správná dietní jídlo, když v dnešní době nemáte vůbec žádný čas navíc. AbcDieta je exkluzivní služba, která vše zařídí.
Celý článek

Americká dieta

Americká dieta patří mezi klasické redukční diety, kdy se výrazně snižuje příjem kalorií.
Celý článek

Dietologie

Dietologie je lékařský obor, který se specializuje na prevenci, diagnostiku a léčbu onemocnění, která vycházejí s chybným stravovacích návyků. Nemoci způsobené nadměrným příjmem některých látek a geneticky podmíněné choroby.
Celý článek

Krabičkové diety

ABC již vyzkoušeli:
Získejte přehled o slevách a akcích pořádaných ABC dietou:
E-mail:
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
KP3, s.r.o.
M.R.Štefánika 10
902 01 Pezinok
info@abcdieta.cz
BMI kalkulačka
Dotazy, změny jídelníčku nebo objednávky krabičkové diety můžete provést na telefonním čísle (po-pá od 8:00-16:00)
733
178
645
Dotazy, změny jídelníčku nebo objednávky krabičkové diety můžete provést na telefonním čísle (po-pá 8:00 - 16:00) 733
178
645
CZ EN DE
Přihlášení do klientské sekce
Přihlášení do klientské sekce
Připomenutí hesla
Lákavé snídaně, svačiny, obědy i večeře Perfektní chuť, kvalitní a svěží suroviny Pobočky máme v těchto městech České republiky