Informace o cookies na této stránce
ABC dieta potřebuje Váš souhlas s využitím cookies ke shromažďování a analýze informací o návštěvnosti tohoto webu. Svůj souhlas udělíte kliknutím na tlačítko „OK“.
Nastavení OK
Souhlas můžete odmítnout zde.

Jan Přeučil: „Proč tahat kila navíc?“

„S manželkou jsme již vyzkoušeli celou řadu diet, od hladovek, přes různé výrazně omezující diety či koktejly apod. Průběh byl vždy stejný, úbytek váhy byl poměrně rychlý, razantní, ale ztracená kila se nám po návratu k běžné stravě rychle vrátila zpět a mnohdy i víc, než jsme pracně shodili. Navíc jsme se při dietách cítili velmi unavení, jako bez energie,“ dodává Jan Přeučil.

„Na ABC krabičkové dietě nám vyhovuje zejména její pestrost, to, že jídelníček není založen jen na bílkovinách a zelenině, jak je obvyklé u jiných druhů diet, ale je doplněný i o kvalitní sacharidy. Tím pádem nepodléháme naléhavým nutkáním „hřešit“ a porušovat dietní režim,“ doplňuje Eva Hrušková. „Navíc jsme se díky ABC dietě naučili jíst pravidelně. Dříve jsme byli zvyklí jíst pouze snídaně a pak dlouho nic, následkem čehož jsme dostali odpoledne takový hlad, že jsme snědli cokoli, což se samozřejmě odrazilo na naší váze. Teď už jíme skutečně pětkrát denně,“ konstatuje Eva Hrušková.

„Krom toho oceňujeme i ekonomickou stránku věci, servis až do domu bez nutnosti nakupovat, ztrácet čas, peníze a energii vařením a zajišťováním jídla. Tašky s krabičkovou dietou si vozíme i na služební cesty a při našich zájezdech po českých městech velmi často využíváme i bezplatné možnosti vyzvedávat si jídlo v jiných distribučních místech, např. v Brně nebo v Pelhřimově. To je přece skvělé!“

„Zkrátka, ABC dieta funguje znamenitě!“ uzavírá Jan Přeučil.

Krabičkové diety

ABC již vyzkoušeli:
Získejte přehled o slevách a akcích pořádaných ABC dietou:
E-mail:
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
KP3, s.r.o.
M.R.Štefánika 10
902 01 Pezinok
info@abcdieta.cz
BMI kalkulačka
Dotazy, změny jídelníčku nebo objednávky krabičkové diety můžete provést na telefonním čísle (po-pá od 8:00-16:00)
733
178
645
Dotazy, změny jídelníčku nebo objednávky krabičkové diety můžete provést na telefonním čísle (po-pá 8:00 - 16:00) 733
178
645
CZ EN DE
Přihlášení do klientské sekce
Přihlášení do klientské sekce
Připomenutí hesla
Lákavé snídaně, svačiny, obědy i večeře Perfektní chuť, kvalitní a svěží suroviny Pobočky máme v těchto městech České republiky