Informace o cookies na této stránce
ABC dieta potřebuje Váš souhlas s využitím cookies ke shromažďování a analýze informací o návštěvnosti tohoto webu. Svůj souhlas udělíte kliknutím na tlačítko „OK“.
Nastavení OK
Souhlas můžete odmítnout zde.

Názory klientů

Jak jste hodnotili naše krabičkové diety
18.12. 25.08. 13.07. 11.07. 10.07.
Čerstvé ovoce
Dagmar: Moje oblíbená kombinace ovoce - hrozno, ananas a jablko. Jablko výborné - chválím. Lepší než moje ze zahrady :-)
Tuňáková pomazánka s celozrnným chlebem, zelenina
Dagmar: Pomazánka super, vše čerstvé a dobré.

Názory osobností

Vaše názory na ABC Dietu

Názory mohou vkládat pouze klienti ABC diety. Pro vložení názoru se přihlaste pomocí údajů, které máte pro vstup do klientské sekce.


Uživatelské jméno:

Heslo:Dietu držím třetí týden a mám dole 7kg. Jídlo je opravdu velice chutné a neopakuje následující dny. Všem dietu doporučuji a sama přemýšlím o dalším měsíci. Hodně úspěchů a děkuji za dietu.
12.04.2012 |
Po měsíci ABC diety jsem zhubla 5,5kg a nastartovala perfektně metabolismus. Pokračuji dál, jsem nadmíru spokojená, jídla jsou chutná a velmi pestrá. Nemusím přemýšlet nad jídlem a chodit nakupovat, v pracovním shonu mám po ruce své krabičky! Držím palce nám všem!
05.04.2012 |
Jídlo je výborné, jen bych uvítala rozvoz jídel do Jaroměře.
03.04.2012 |
Jídlo je velmi chutné. Hlavně mi zachutnaly ryby.Děkuji za takovouto bezva, pohodlnou, chutnou a zdravou dietu.
19.03.2012 | Bohumila
Tak zatím mám za sebou týden a váha se ani nehla a to dodržuji i pitný režim a ani nehřeším, nic mimo si nedám. Tak uvidíme za další týden. Ale jinak jídlo je moc chutné
06.03.2012 | Milan
Zítra končím s měsíční dietou. Mám dole 3kg, což je , při mé výšce a váze , luxusní :). Musím se přiznat, že už teď se mi stýská. Jídlo mi velice chutnalo, měla jsem ho při ruce, bez námahy. Všem vám moc děkuji za váš nápad,myslím, že mnoho lidí vaši práci ocení. Držím vám palce, ať máte hodně spokojených klientů, tak ,jako jsem byla spokojená já. Věřím, že jsem tu nebyla naposledy :)
28.02.2012 | Eva
Dietu držím již měsíc a mám dole 9kg. Jde to. Opravdu to zkuste celý život se trápím z nadváhou a toto opravdu funguje. Samozřejmě pokud se nebudete dál vedle tláskat a dojídat. Jídlo je velice dobré a pestrá skladba mi pomohla,že jsem neměla chutě a doslova se těšila na tašku co tam bude. Porce jsou na první pohled malé, ale musím přiznat, že jsou dostačující, nesmíte mít velké oči,,hlady jsem netrpěla. Všem dietu doporučuji a přeji hodně zdaru a Vaší firmě ještě mnoho spokojených klientů.
21.02.2012 | Vendula
Jsem na začátku třetího týdne diety a mám dole 4 kg. První dny byly těžké, ale teď už je to pohodička. Jídla jsou většinou chutná a dostačující. Ani jednou jsem dietku neporušila a díky občasným pudinkům a ovoci v jídelníčku, snad odolám čokoládě ještě pár týdnů.:-)
16.10.2011 | Petra O.
za první 4 týdny jsem zhubla 8 kg. Jsem spokojená.Zítra budu načínat 6 týden a mám dole 9,5kg. Dieta je chutná a nemám pocit hladu. Zakoupila jsem si ji do konce listopadu a peněz vůbec nelituji. Už si šetřím abych mohla pokračovat i nadále. Jediné co mi vadí, že si musím pro své tašky jezdit z Jaroměře až do Hradce Králové, protože jídlo nerozváží až do domu jak internetové stránky nabízejí.
09.10.2011 | monika jaroměř
Dietu držím od pondělí a to je právě dnes 5 den a mám dole 3kg. Je to prostě úžasný. Jídlo je velice dobré a jsem překvapená jak malé porce jsou dostačující.Mám před sebou ještě 15 dní a určitě budu pokračovat. Moc děkuji za tento nápad a taky mojí odvahu do toho jít. Každé ráno si dojdu pro mojí tašku, mám to 10 min. svižnější chůze a už to mám pocit, že i tato chůze mi prospívá. Všem vás doporučuji a velice se těším na můj celkový výsledek, po mnoha letech všech možných tablet a diet, různých kurzů a zpět k jo-jo efektu. Doufám, že se mi to podaří a těch mých strašných 20 kg schodím a už se k nim nevrátím. Všem přeji hodně zdaru a Vaší firmě ještě mnoho spokojených klientů. Libuše Kačenová-Švecová
16.09.2011 | Libuše K. Švecová

Krabičkové diety

ABC již vyzkoušeli:
Získejte přehled o slevách a akcích pořádaných ABC dietou:
E-mail:
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
KP3, s.r.o.
M.R.Štefánika 10
902 01 Pezinok
info@abcdieta.cz
BMI kalkulačka
Dotazy, změny jídelníčku nebo objednávky krabičkové diety můžete provést na telefonním čísle (po-pá od 8:00-16:00)
733
178
645
Dotazy, změny jídelníčku nebo objednávky krabičkové diety můžete provést na telefonním čísle (po-pá 8:00 - 16:00) 733
178
645
CZ EN DE
Přihlášení do klientské sekce
Přihlášení do klientské sekce
Připomenutí hesla
Lákavé snídaně, svačiny, obědy i večeře Perfektní chuť, kvalitní a svěží suroviny Pobočky máme v těchto městech České republiky