Informace o cookies na této stránce
ABC dieta potřebuje Váš souhlas s využitím cookies ke shromažďování a analýze informací o návštěvnosti tohoto webu. Svůj souhlas udělíte kliknutím na tlačítko „OK“.
Nastavení OK
Souhlas můžete odmítnout zde.

Bára Basiková: „Zhubla jsem už 10 kg!“

„Díky úrazu jsem během několika měsíců přibrala 13 kilogramů. K redukci hmotnosti mě vedl kromě jiného i fakt, že při mé profesi člověk prostě musí vypadat dobře. V mém věku je shodit každé kilo pořádný boj. Zatímco ve dvaceti jsem dva dny nejedla a šlo to dolů samo, teď už je shazování kil během na dlouhou trať,“ dodává Bára Basiková.

„Proto jsem se rozhodla pro krabičkovou dietu ABC a jsem moc spokojená. Každý den mi ráno dorazí domů kurýrem pět krabiček jídel na den, nemusím přemýšlet, co jíst, co uvařit.  Zatím jsem shodila 10 kilogramů a chtěla bych pokračovat dál,“ objasňuje Basiková, která si nyní přeje shodit ještě poslední tři kila.

„Momentálně se cítím dobře a to je nejdůležitější. Moje okolí si brzy všimlo, že hubnu a zlepšuje se mi postava a několik mých přátel a kamarádů už jí krabičky se mnou. ABC krabičkovou dietu bych rozhodně doporučila všem, kteří chtějí nejen zhubnout, ale také jíst kvalitní a zdravou stravu,“ dodává Bára Basiková.

Krabičkové diety

ABC již vyzkoušeli:
Získejte přehled o slevách a akcích pořádaných ABC dietou:
E-mail:
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
KP3, s.r.o.
M.R.Štefánika 10
902 01 Pezinok
info@abcdieta.cz
BMI kalkulačka
Dotazy, změny jídelníčku nebo objednávky krabičkové diety můžete provést na telefonním čísle (po-pá od 8:00-16:00)
733
178
645
Dotazy, změny jídelníčku nebo objednávky krabičkové diety můžete provést na telefonním čísle (po-pá 8:00 - 16:00) 733
178
645
CZ EN DE
Přihlášení do klientské sekce
Přihlášení do klientské sekce
Připomenutí hesla
Lákavé snídaně, svačiny, obědy i večeře Perfektní chuť, kvalitní a svěží suroviny Pobočky máme v těchto městech České republiky