Informace o cookies na této stránce
ABC dieta potřebuje Váš souhlas s využitím cookies ke shromažďování a analýze informací o návštěvnosti tohoto webu. Svůj souhlas udělíte kliknutím na tlačítko „OK“.
Nastavení OK
Souhlas můžete odmítnout zde.

Keto dieta / Low Carb

  • Většina ketonových diet je dnes na našem trhu dodávána formou různých prášků, tyčinek a tablet. Naší ketonovou dietu připravujeme z opravdových surovin, kde na každý den budete mít pět různých jídel (snídaně, dopolední svačina, oběd, odpolední svačina, večeře).

  • Jídelníček je stavěn tak, aby denní množství sachardiů nepřekročilo 50g, tím tělo dostává minimální množství glukózy a je tak nuceno vytvářit ketony, jako alternativní zdroj energie. Ketony tělo tvoří z tuku, tím pádem vede ketonová dieta k úbytku tukových zásob v těle.

  • Po 2 letech zkušenostech s Keto dietou jsme se rozhodli, že jí budeme kombinovat s Low Carb diet. Jsme přesvědčeni, že dlouhodobě setrvávat v ketóze není pro náš organismus nejpřínosnější. Proto kombinujeme Keto dietu s Low Carb. V týdnu obdržíte 3/4 dny Keto dietu (záleží zda máte objednané i soboty) a 2 dny Low Carb dietu. Díky zařazení dvou dnů sacharidové fáze dojde k doplnění svalového glykogenu a tím regeneraci svalového aparátu. Říká se tomu superkompenzace, kdy svaly natáhnou více glykogenu než obvykle, strava je pestřejší, výkyvy hmotnosti jsou menší což má pozitivní vliv i na psychiku.

Vyzkoušejte
ABC dietu


Více informací o KETO dietě z opravdových surovin

Společnost ABC Dieta na podzim 2020 zavedla do své nabídky KETO dietu z opravdových surovin. V rámci osvěty této diety, vznikl přiložený dokument, jehož cílem je přiblížit klientům ABC Diety princip a fungování KETO diety tak, aby klienti využili KETO dietu ke svému maximálnímu benefitu

Krabičkové diety

ABC již vyzkoušeli:
Získejte přehled o slevách a akcích pořádaných ABC dietou:
E-mail:
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
KP3, s.r.o.
M.R.Štefánika 10
902 01 Pezinok
info@abcdieta.cz
BMI kalkulačka
Dotazy, změny jídelníčku nebo objednávky krabičkové diety můžete provést na telefonním čísle (po-pá od 8:00-16:00)
733
178
645
Dotazy, změny jídelníčku nebo objednávky krabičkové diety můžete provést na telefonním čísle (po-pá 8:00 - 16:00) 733
178
645
CZ EN DE
Přihlášení do klientské sekce
Přihlášení do klientské sekce
Připomenutí hesla
Lákavé snídaně, svačiny, obědy i večeře Perfektní chuť, kvalitní a svěží suroviny Pobočky máme v těchto městech České republiky