Informace o cookies na této stránce
ABC dieta potřebuje Váš souhlas s využitím cookies ke shromažďování a analýze informací o návštěvnosti tohoto webu. Svůj souhlas udělíte kliknutím na tlačítko „OK“.
Nastavení OK
Souhlas můžete odmítnout zde.

Zabalení jídel

Je jeden z důležitých momentů výroby. Na to jak bude jídlo zabalené, myslíme již při tvorbě receptu. Záleží na tom jak oddělit zálivku od salátu nebo jak budou krabičky v tašce poskládány, aby se při transportu nezhroutily.

  • Jídla jsou balena do jednorázových plastových krabiček o různých velikostech. Prostory krabiček jsou rozděleny na 2-3 komory. Snažíme se, aby se chutě během transportu nemísily. Proto co nejvíce potravin rozdělujeme, aby si zachovali svoji přirozenou chuť i další den.
  • Tyto krabičky jsou následně uzavřeny pomocí speciálního stroje pod vysokou teplotou a zavařeny tenkou fólií, která jde jednoduše z krabičky sundat.
  • Následně je každá krabička označena nálepkou, zda se jedná o snídani, svačinu, oběd … K tomu je připojen orientační čas konzumace, takže snadno poznáte, kdy máte krabičku jíst.
  • Zabalené krabičky putují do papírové tašky označené Vašim jménem a kontaktem. Poskládají se podle předem připraveného plánu, tak aby nedošlo k jejich poničení během převozu.
  • Do tašky přidáme jídelní lístek s informacemi, co v které krabičce je. Každý pokrm je doplněn nutričními informacemi a logem mikrovlnné trouby, aby bylo zcela jasné, která krabička se ohřívá a která nikoli.
Nezbývá než jen popřát dobrou chuť...

 

Krabičkové diety

ABC již vyzkoušeli:
Získejte přehled o slevách a akcích pořádaných ABC dietou:
E-mail:
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
KP3, s.r.o.
M.R.Štefánika 10
902 01 Pezinok
info@abcdieta.cz
BMI kalkulačka
Dotazy, změny jídelníčku nebo objednávky krabičkové diety můžete provést na telefonním čísle (po-pá od 8:00-16:00)
733
178
645
Dotazy, změny jídelníčku nebo objednávky krabičkové diety můžete provést na telefonním čísle (po-pá 8:00 - 16:00) 733
178
645
CZ EN DE
Přihlášení do klientské sekce
Přihlášení do klientské sekce
Připomenutí hesla
Lákavé snídaně, svačiny, obědy i večeře Perfektní chuť, kvalitní a svěží suroviny Pobočky máme v těchto městech České republiky