Informace o cookies na této stránce
ABC dieta potřebuje Váš souhlas s využitím cookies ke shromažďování a analýze informací o návštěvnosti tohoto webu. Svůj souhlas udělíte kliknutím na tlačítko „OK“.
Nastavení OK
Souhlas můžete odmítnout zde.

Jan Rosák: „Už se mi zase vrací sako!“

„Jak říkával Vladimír Menšík, když se Vám při zvednutí rukou přestane vracet zapnuté sako do původní polohy, je načase s tím něco dělat,“ uvádí Jan Rosák a ukazuje zmíněný pohyb.

„Kvůli pracovním povinnostem v souvislosti s natáčením pořadu Videostop jsem musel znovu do saka a s hrůzou jsem zjistil, že se mi nevrací, přesně tak, jak to definuje Menšík,“ dodává s úsměvem. „Bylo zapotřebí s tím něco rychle dělat. Já už jsem za život vyzkoušel celou řadu diet, bohužel v naprosté většině případů s následným jo-jo efektem.“ 

„Až když jsem objevil ABC dietu, konečně jsem byl spokojený. Je to dieta přesně pro mě!  Krabičková dieta mi totiž dává řád a ten já potřebuji. V tomto ohledu se benevolence nevyplácí. Přesně vím, co jím, v kolik hodin si to mám dát a co je nejlepší - funguje to!“ říká Jan Rosák.

Krabičkové diety

ABC již vyzkoušeli:
Získejte přehled o slevách a akcích pořádaných ABC dietou:
E-mail:
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
KP3, s.r.o.
M.R.Štefánika 10
902 01 Pezinok
info@abcdieta.cz
BMI kalkulačka
Dotazy, změny jídelníčku nebo objednávky krabičkové diety můžete provést na telefonním čísle (po-pá od 8:00-16:00)
733
178
645
Dotazy, změny jídelníčku nebo objednávky krabičkové diety můžete provést na telefonním čísle (po-pá 8:00 - 16:00) 733
178
645
CZ EN DE
Přihlášení do klientské sekce
Přihlášení do klientské sekce
Připomenutí hesla
Lákavé snídaně, svačiny, obědy i večeře Perfektní chuť, kvalitní a svěží suroviny Pobočky máme v těchto městech České republiky