Informace o cookies na této stránce
ABC dieta potřebuje Váš souhlas s využitím cookies ke shromažďování a analýze informací o návštěvnosti tohoto webu. Svůj souhlas udělíte kliknutím na tlačítko „OK“.
Nastavení OK
Souhlas můžete odmítnout zde.

Petr Kolář: „Z měsíční kůry se stal rok!“

 

„Při mé práci je potřeba, abych dobře vypadal a cítil se dobře. Když tomu tak nebylo, v důsledku nadbytečných kil, snažil jsem se problém řešit. Nikdy jsem žádné diety nezkoušel, vždy jsem se držel zásady, že nabraná kila se musí poctivě vypotit a vysportovat, což se mi někdy dařilo a někdy ne. Až s režimem krabičkové diety ABC se mi tento cíl splnil,“ uvádí Petr Kolář.

„ABC dieta mi jednoduše určuje den, v osm hodin ráno si dávám první jídlo a v osm večer poslední. Po dvou až třech hodinách jím jednotlivé krabičky a tím je můj den v podstatě daný. Perfektní na tom je, že člověk díky tomu, že jí často, vůbec nepociťuje hlad, čehož jsem se před počátkem diety obával,“ připouští Petr Kolář. „Za tu dobu, co jsem jedl ABC dietu, jsem snědl víc zeleniny než za předchozích dvacet let života,“ směje se Kolář. „Změnilo mě to, cítím se líp, jím zdravé a čerstvé věci.“

„ABC dieta nabízí několik variant, já jsem si zvolil měsíční kůru, tu jsem však přetáhl na jeden rok! Opravdu jsem jedl rok den co den tuto stravu. Výsledek se projevil zejména na postavě, dosáhl jsem výrazného úbytku objemu, začaly mi padat kalhoty, což mě samozřejmě potěšilo. Myslím, že za pár let si rok s krabičkovou dietou ABC určitě zopakuji!“ dodává s úsměvem Petr Kolář.

Krabičkové diety

ABC již vyzkoušeli:
Získejte přehled o slevách a akcích pořádaných ABC dietou:
E-mail:
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
KP3, s.r.o.
M.R.Štefánika 10
902 01 Pezinok
info@abcdieta.cz
BMI kalkulačka
Dotazy, změny jídelníčku nebo objednávky krabičkové diety můžete provést na telefonním čísle (po-pá od 8:00-16:00)
733
178
645
Dotazy, změny jídelníčku nebo objednávky krabičkové diety můžete provést na telefonním čísle (po-pá 8:00 - 16:00) 733
178
645
CZ EN DE
Přihlášení do klientské sekce
Přihlášení do klientské sekce
Připomenutí hesla
Lákavé snídaně, svačiny, obědy i večeře Perfektní chuť, kvalitní a svěží suroviny Pobočky máme v těchto městech České republiky